Partnerský program
Print-Pix.eu

získejte
provize
až 34 %

vydělávejte s námi

Provize za klik

Affiliate Fotky&Foto

Vyplatíme Vám provizi za „klik“ tedy za každého Vámi přivedeného unikátního návštěvníka na naše stránky ve výši 4 eurocentů a to až do výše Vaší provize z nákupů. Provize se u nás sčítají.

Affiliate Fotky&Foto

Přímá provize


12 %
za první nákup

Přívedete nám nové zákazníky a my Vám vyplatíme přímou provizi až 12% z jejich prvního nákupu. Vámi přivedení zákazníci u nás nakoupí během měsíce za 20 000 Kč a my Vás odměníme čáskou až 2400 Kč. Podnikat s námi se Vám vyplatí...

Affiliate Fotky&Foto

Následná provize


3 %
po dobu
12 měsíců

Prvním nákupem to nekončí, u nás získáte i následnou provizi za každý další nákup Vámi přivedeného zákazníka a to po dobu až 12 měsíců. Vytvořte si svůj stálý příjem! Stačí Vám jen se u nás zaregistrovat a propagovat nás...

Affiliate Fotky&Foto

Provize z fotografa


10 %
z prodeje
fotografií

Přiveďte k nám fotografa který u nás bude prodávat své fotografie a my vám budeme po celý rok vyplácet provize z prodeje jeho fotografií. Propagovat Fotky&Foto se Vám vyplatí...

Jak se dostat na provizi až 34% ?

Zaregistrujte se do partnerského programu Fotky&Foto a řekněte o nás návštěvníkům Vašich stránek, blogů a portálů, vašim zákazníkům a partnerům. My Vás odměníme!

Příklad A) začínáme

Během prvního měsíce nám přivedete 240 návštěvníků a znich několik nakoupí v hodnotě 2000 Kč
Vaše provize je:

  • 240 Kč provize za kliky
  • 240 Kč přímá provize

Celkem bude přičtena na Váš uživatelský účet provize ve výši 480 Kč

Příklad B) jak na 34%

Přivedete k nám za měsíc 500 návštěvníků. Někteří z nich nakoupí dohromady v hodnotě 3000 Kč a nakoupí fotografie Vámi přivedených fotografů.
Vaše provize činí:

  • 480 Kč provize za kliky
  • 360 Kč přímá provize
  • 180 Kč provize z fotografa

Celkem Vám bude přičtena na váš uživatelský účet provize ve výši 1020 Kč, což je 34% z Vámi zprostředkovaného prodeje.

Příklad C) v plném nasazení

Přivedete 7000 návštěvníků a ti u nás nakoupí v daném měsíci za 60000 Kč. Fotografií Vašich fotografů se prodá za 25000 Kč a Vámi přivedení zákazníci z předešlých měsíců si opět nakoupí v hodnotě 49000 Kč.
Vaše provize v takovém měsíci činí:

  • 7000 Kč provize za kliky
  • 7200 Kč přímá provize z prodeje
  • 2500 Kč provize z fotek fotografů
  • 1470 Kč následná provize

Celkem Vám bude za spolupráci v tomto měsíci přičtena na Váš uživatelský účet provize ve výši 18170 Kč! Tento příklad již vyžaduje z Vaší strany více aktivity, ale věříme, že se Vám spolupráce s námi opravdu vyplatí!

Možnosti propagace

Možnosti propagace jsou variabilní téměř neomezené. Máme bannery, widgety, které si můžete jednoduše stáhnout a nasadit na Vaše webové prostory, které máte u nás registrované. Můžete si vytvořit vlastní bannery a další propagační prvky, které nám předložíte ke schválení a po schválení je můžete nasadit na Vaše stránky. Můžete si vytvořit vlastní minisite a další propagační nástroje., nebo můžete o nás psát články a recenze. Máte vlastní nápady a možnosti propagace? Neváhejte nás kontaktovat. Jsme otevřeni novým nápadům a možnostem. Věříme, že tento provizní program Vám umožní vydělat s námi velice zajímavé peníze. Těšíme se na spolupráci.

Více informací

Chcete se o partnerském programu Fotky&Foto dozvědět více? Podrobnější informace naleznete v našem infocentru.

Provize vyčíslené na této stránce jsou orientační.

 
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací