Tisk fotek z mobilu, z nové apky rovnou do alba

 

Nebaví Vás neustále přetahovat fotografie do počítače nebo dokonce dávat na média a pak teprve tisknout? Máme, pro uživatele android systémů, velmi jednoduché a praktické řešení. Nová aplikace PrintPix zprostředkovává tisk fotografií na kvalitní fujicolor supreme fotopapír. Naskytne se tak možnost z pohodlí domova rychle a jednoduše poslat snímky rovnou k tisku a za pár korun.

Prostředí aplikace je velmi přehledné. Stisknutím jediného tlačítka se přesunete do menu, kde si již můžete vybírat z široké nabídky velikostí snímků. K dispozici jsou celkem 4 rozměry. 9x13, 10x15, 13x18 a 20x30cm. Výběr je pouze na Vás. Dále následuje nahrání Vámi zvolených obrázků. Nyní již jen stačí vybrat matný či lesklý povrch fotografie a vše odeslat k tisku. Zásilka Vám pak dorazí klasickou doručovací cestou, prostřednictvím České pošty. Možností je také zaslání do všech států Evropské unie. Vše probíhá do pěti pracovních dnů.

 

    

 

 

V aplikaci je také schované šikovné menu. Umožňuje registraci/přihlášení, kontrolovat veškeré objednané fotografie, sledovat aktuální cenové programy a dokonce si i vydělávat. Jakýkoliv nově zaregistrovaný zákazník získá na účet příjemných 20Kč. Ovšem za každého zákazníka, kterému aplikaci doporučíte a uvede Vás při registraci, získáte na Váš učet 5Kč. Touto úžasnou cestou tak můžete získávat peníze na nákup a tisk fotografií.

 

 

 

Velikou výhodou nové aplikace PrintPix je možnost odesílání fotografií online. Není potřeba chodit do žádných specializovaných prodejen, čekat dlouhé fronty nebo dokonce platit veliké částky za vyvolání. Stačí pohodlně usednout a tisknout. Pár kliknutí a vyvolané fotografie máte doma. Za pár korun si tak můžete do rodinného alba přidat hromadu úžasně zachycených momentů Vašich dětí, narozeninových oslav nebo Vánočních svátků. Důležitý je však vlastnit android systém, kterým dnes disponuje většina mobilních zařízení a tabletů.

 

  

 

 

PrintPix je nově vzniklým prostředím, určeným pro každého, kdo preferuje jednoduchost, rychlost, přehlednost a nechce nebo z časových důvodů nemůže chodit do specializovaných center a čekat na vyvolání snímků. Chcete-li udělat známým, kamarádům nebo rodině radost levnou, avšak krásnou kvalitní fotografií, je tato aplikace určena přesně pro Vás.

 

Autor: Michal Vitvera/Lucie Kloučková

 

 

 

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací