Co byste měli vědět, než objednáte tisk!

 

Umístění 

Před objednáním je vhodné se nejprve zamyslet, kam budete obraz, plakát nebo fototapetu umisťovat. Do místností s běžnou vlhkostí, je vhodný jakýkoliv materiál z naší nabídky. Záleží pouze na Vašem vkusu. Do prostor s vyšší vlhkostí (koupelna, kuchyňská linka, …) se nejvíce hodí PVC samolepka. Fotopapír ve skleňeném rámu je možné mít také s místností s větší vlhkostí. 

 

Podklad

Zároveň je třeba přemýšlet o podkladu. Některé materiály jsou vhodnější na určité typy podkladů, než jiné.

  • Nabízí se instalace přímo na zeď. Pro tu se hodí plakátovací papír nebo samolepka na zeď, naopak přímo na zeď nedoporučujeme instalovat fotopapír.
  • Do skleněného rámu je nejvhodnější fotopapír případně plakátovací papír.
  • Plátno je luxusní materiál, zaslouží si zvláštní pozornost. Plátno se nejčastěji natahuje na dřevěné blind rámy. U nás si můžete rovnou objednat hotový obraz, který Vám doručíme až domů. Stačí ho pouze zavěsit na zeď.
  • Samolepky se instalují na hladké povrchy - sklo, nábytek, PVC desky, ale i přímo na zeď. Samolepky je možné otřít, hodí se pro dětské pokoje, obchody, provozovny a všude tam, kde je zvýšená vzdušná vlhkost.
  • Translucentní samolepka propouští světlo. Využijete ji na lightboxy, světelnou reklamu.

 

Motiv

Pamatujte, že motiv, který si zvolíte, budete mít na očích možná i několik let. Snažte se vždy vybrat motiv fotky tak, aby barevně i koncepčně ladil s prostorem a barvou podkladu.

S výběrem Vám velmi rádi pomůžeme. Využijte naše zkušené operátorky na chat podpoře.

 

Pokud máte vybraný materiál i motiv, můžete objednávat.

 

 

Další rady a tipy:

Inspirujte se našimi návody na instalace pro jednotlivé materiály.

Více o vhodnosti užití materiálů

Více o materiálech a jejich složení

 

  

 

 

 

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací