Když jsou zdi oblečené, vy zůstaňte nazí- velkoformátový tisk na plakátovací papír

 

 

 

Třetinu našeho života prospíme. Tento fakt je dobrým důvodem dát si záležet na tom, abychom se ve vlastní ložnici cítili dobře. Nemusí to končit kvalitní matrací. Vhodně zvolený motiv fototapety probudí vášně a ani instalace není vůbec složitá.

 

 

 

Vzbudit se jako na rozkvetlé louce? Něžné květiny působí svěže a žensky, hned ráno vás nabijí pozitivní energií hned po probuzení. Fototapeta s květinovým vzorem je vhodným doplňkem do světlých i tmavých místností.

 

 

 

 

 

Levandule nemusí uklidňovat jen svou vůní, ale barevně ladí, ale může skvěle doladit i zbytek interieru. Je libo tapeta levandule v pravém francouzkém venkovském stylu

 

 

 

 

I vzpomínky na prázdniny si můžete připomínat každý den.

 

 

Příjemnou a klidnou atmosféru navodí tlumené barvy a přírodní materiály. Pokud máte romantickou duši, jemné ornamenty budou správnou volbou a to hlavně při velkoformátovém tisku na plakátovací papír.

 

 

 

 

Album s fotografiemi leží na poličce téměř v každé domácnosti. Snímky zachycující jedinečné momenty s vašimi nejbližšími se dají využít i tímto netradičním, ale o to efektnějším způsobem. Nelíbí-li se Vám dívat na vás ve velkém? I tisk na fotopapír ve skleněném rámečku v serii s několika fotografiemi vypadá skvěle. 

 

 

 

 

 

Ložnice nemusí být pouze oázou klidu. Barokní ornament v hříšné červené působí luxusně a smyslně. A pokud jste opravdu odvážní, je jen na vás, jako daleko chcete zajít. Rámovaný obraz na plátně nemusí vypadat jen okázale. Ale vhodnou povrchovou úpravu zapadne do jakéhokoliv interieru.

 

 

 

 

Autor: Jana Lučeničová/Lucie Kloučková

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací