Materiály a jejich složení a vlastnosti

Plakáty a tapety

Citylight 150g - Materiál pro výrobu tapet a plakátů je bílý, pololesklý, používá se běžně v interierech. Jedná o jedinečný bezdřevý papír, má vysoký jas a z toho důvodu je výsledný tisk přesný, kontrastní. Běžně se používá pro potisk tapet, plakátů ( posterů) do kanceláří, domácností, vitrín obchodních domů a dalších interiérů.

 

Vliesová tapeta

  Hladká mat 150g - Standardní vliesová tapeta pro nejširší využití do domácností, obchodů i kanceláří. Vliesová tapeta je pevný a snadno instalovatelný materiál. Přední strana je chráněna plastovým povrchem. Druhá strana je pokryta netkanou textilií. Tato hladká varianta vliesové tapety je dnes nejběžnějším a nejoblíbenějším motivem mezi našimi zákazníky. Hedvábný povrch tištěný motiv zjemní a zmatní.

 

Canvas 350g  - Velmi oblíbená strukturovaná tapeta s texturou plátna představuje kompromis mezi plátnem a klasickou tapetou. Na přední straně je ošetřena plastovým povrchem, z druhé strany netkanou textilií. Právě plastový povrch umožňuje omývání i mýdlovou vodou a tapeta se stává na dlouhou dobu krásným společníkem našich domovů. Netkaná textilie naopak přispívá ke snadné instalaci na lepidlo, které je aplikováno přímo na zeď. Pro svůj luxusní vzhled ji nejčastěji používají zahraniční společnosti, hotely, reklamní společnosti, salony.

 

Stucco 350g - Klasický design běžné tapety jak jej známe z dob minulých. Jemná krupičková textura má všestranné využití. Zákazníci ji nejčastěji využívají do svých provozen nebo do technických prostor pro její odolnost. Ovšem své využití si najde i v dalších interierech. Jelikož je zadní strana z netkané textilie, snadno se instaluje. Přední strana opatřena plastovým povrchem umožňuje omytí mokrým hadrem.

 

Fotopapír

Fotopapír 220g - vysoce kvalitní fotopapír vhodný zejména pro k zasklení nebo do clip rámů, Oblíbený materiál pro zachycení krásných chvílí s rodinou. Kvalita a pevnost materiálu umožní i otření vlhkým hadříkem.

Barva bílá, struktura hladká, pololesklá

 

Plátno

Canvas 383 micronů - Plátno je velmi luxusní a precizní interiový materiál. Ideální je instalace na dřevěný blind rám, ale je možné aplikovat přímo na stěnu pomocí lepidla na vliesové tapety.

Jeho jemná struktura umožnuje tisk v co nejvyšších rozlišení při zachování prvotřídní kvality. Barva- bílá, matná. Možnost povrchových úprav- akrylový gel, lak- lesklý, matný, saténový a anti uv lak. Po aplikaci gelu vypadá obraz jako malovaný štětcem.

 

PVC monomerická samolepka

Klasická samolepka se širokými možnostmi použití. Je voděodolná, vhodná pro kašírování. Vhodná pro lepení na odmaštěné, čisté, rovné plochy. Životnost v interiéru minimálně 3 roky, v exteriéru cca 2 roky. Často si u nás objednáváte samolepky např. na dveře, nábytek, do kuchyní či jako dekorace do vašich obchodů, jako propagační samolepky na prodejní stánky, . Vhodné i pro lepení na PVC desky.

 

Interiérová samolepka - na zeď

Bílá matná zpevněná samolepka 150µm - samolepka vhodná pro lepení na zeď, štuky a omítky, na krátkodobé použití, životnost cca 1 rok. Objednáváte u nás interiérové samolepky nba zeď především pro Vaše akce a eventy.

 

Samolepka exterierová - na zeď

Bílá lesklá měkčená samolepka 55µm na cihlové zdi a omítky  - Vysoceodolná samolepka vhodná pro instalace v exterierech, je plně voděodolná. Vyrábíme samolepky pro Vaše obchody, prodejní stánky, ale i jako polepy zdí a omítek pro venkovní použití na budovy.

 

Translucentní samolepka

Polypropylenová folie bez obsahu PVC a solventních rozpouštědel 60 µm  - translucentní samolepku/folii vídáme na lightboxech, je využína pro světelnou reklamu. Životnost cca 1 rok. Ovšem při zvolení vhodného motivu skvěle navodí v tmavé místnoti pocit denního světla.

 

Reklamní Bannery

PVC reklamní plachty Premium (materiál 510 g, litý) - je univerzální materiál pro venkovní použití, vysoceodolný a variabilní. Bannery jsou omyvatelné a přemístitelné. Dodáváme i s kovovými oky a se založenými okraji.

Bilboardy vidíme všude kolem nás, jako poutače na domech, oplocení, v obchodních domech, na sportovních akcích, veletrzích a festivalech.

 

 

Další rady a tipy:

Inspirujte se našimi návody na instalace pro jednotlivé materiály.

Více o vhodnosti užití materiálů

Co byste měli vědět, než objednáte tisk

 

 

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací