Obývací pokoj jako střed vesmíru naší rodiny

 

Říká se, že ďábel je ukryt v detailech. I zdánlivě nepodstatná maličkost dokáže ovlivnit celkový dojem. Nemluvě o případech, kdy je tou maličkostí - stěna. Prázdná stěna volající po fototapetě.

 

 

Máte i vy na policích desítky dekorací a přesto máte stále máte pocit že vašemu obydlí něco chybí? Sáhněte po nápaditých tapetách které styl místnosti sjednotí a dodají mu osobitý šmrnc. Nebude vás to stát ani zlomek toho, co drahé obrazy a efekt je zaručen!

 

Nemusíte se obávat, že si nevyberete. Možnosti jsou nepřeberné. Váš obývák se jako mrknutím kouzelného proutku může proměnit na zenový chrám klidu, či romantické toskánsko.

 

Vhodně zvolenou tapetou můžete místnost dokonce opticky zvětšit. Správně zvolený motiv exteriéru v světlejších barvách bude fungovat skvěle!

 

 

 

Ani vaše ratolesti nebudou určitě nic namítat. Něžné květiny nebo abstraktní kapky působí svěže a mladistvě.

 

 

 

 

Ať se již rozhodnete jakkoliv, stěna ozvláštněná tapetou bude odrážet kousek z vás a zaručeně se stane nepřehlédnutelnou součástí vašeho interiéru.

 

Autor: Jana Lučeničová

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací