Ozdobte svůj domov obrázky na plátně, fotopapíru i plakátovacího papíru

Rádi byste si zútulnili byt a stále nevíte, jak na to? Jednoduchá rada zní, pověste si nebo vystavte své fotografie, ať už jsou barevné nebo černobílé či ztvárňují lidi ve vašem životě nebo zvířecí mazlíčky či turistická místa a destinace. Zarámované fotky vám připomenou krásné vzpomínky a zážitky, přenesou vás třeba na prosluněnou pláž nebo do hor, můžou rozzářit vaše bydlení, tím že si rozmístíte fotografie s roztomilými zvířátky nebo barevnými květinami po interiéru. Cokoliv zvolíte, nezapomínejte fotografie harmonicky poskládat, jedině tak rozzáří váš domov. Způsobů jak si naaranžovat své fotografie jemnoho. A my tu pro vás máme tři typy, kterými se můžete nechat inspirovat.  

 

1.     typ fotopapír v rámu

 

 

Klasické a velmi oblíbené je aranžování fotografií do rámečku. Obrázky v rámečku mají dlouholetou historii a jsou stále populární. Stačí si vybrat a sladit fotografie s vybranými rámečky a pověsit si je na zeď nebo si je vystavit na poličky či skříně. V této variantě aranžování fotografií je důležité správně zvolit typ rámečku pro fotografie. Vybírat můžete z nepřeberného množství, ať už se jedná o zajímavý design nebo různé druhy materiálu – dřevo, kov nebo plast apod.

 

Rada od nás zní: V  jednoduchosti je krása, proto raději zvolte jednoduchý rámeček, ve kterém fotografie vynikne.

 

 

2.     typ rámovaný obraz na plátně 

 

Okouzlující variantou jsou fotografie natištěné na plátno. Fotografie na plátně jsou velmi kvalitní dekorací vašeho interiéru. Opět se nabízí celá řada motivů, ze kterých si můžete vybírat. Pověsit si je můžete do bytu i kanceláře. Motivy, které nikdy neomrzí, jsou rozkvetlé květiny, krásně s elegancí doplní prázdná místa ve vašem domě. Volit můžete mezi divokou přírodou, městy a domácími mazlíčky, postavami a lidmi nebo si můžete nechat vyrobit obraz na plátně z vlastních fotografií.

 

Rada od nás zní: Vyberete si z vlastních fotografií, ty které se Vám nejvíce líbí a nechejte si je vyrobit jako obraz na plátně.

 

 

3. typ plakátovací papír

 

Vytvořte si z domova oázu klidu a harmonie nebo svůj interiér propojte s přírodou či městem.  Tisk fotografií ve velkých formátech na plakátový papír je jeden ze způsobů jak svůj domov rozzáříte. Pestré barvy vystupující z fotografie na plakátu ozdobí vaše stěny a už se nebudete cítit osamoceni. Vkusně vybrané fotografie vám mohou pomoc i při zakrytí míst nebo zároveň malý pokojík opticky zvětší.

 

Rada od nás zní:  Zkuste si nakombinovat ve svém interiéru více podobně tematických motivů a fototapet na stěnu, překvapí vás, jak se váš byt příjemně zútulnil.

                                                                                              

 Autor: Pavla Janíčková

 

 

 

 

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací