Jak prodloužit životnosti plátna - Povrchové úpravy

Plátno natažené na rámu je snad nejkrásnější možnost jak si ozdobit stěnu v každém interieru. Hodí se do moderních interiérů i do starších rustikálních usedlostí. Dřevo a plátno jsou totiž věčné a vděčné. 

 

Ale co tisk, barvy, průvan vlhkost?

Možností ochrany je více, vybíráte z několika možnosté jak barvy ochránit a fixovat na ještě delší dobu. Lakování prodlužuje barevnou stálost a životnost. Ochraňuje samotný materiál proti mechanickému poškození nebo praskání vláken, zvyšuje otěru odolnost. Zvýrazňuje barevné podání. S povrchovou úpravou je snadná a bezproblémová údržba. U nás si můžete zvolit z pěti druhů úpravy povrchů. Lesklý, saténový a matný lak, UV lak a akrylový gel. 

 

LAKOVÁNÍ - SPRAY (MATNÝ, LESKLÝ, SATÉNOVÝ)

 Jednoduchou povrchovou úpravou získáte intenzívnější barvy plátna, ochranu vůči mechanickému poškození a ušpinění obrazu. Obrazy ošetřené lakem je jednoduché udržovat, stačí je otřít vlhkým hadříkem. Laky aplikované sprayem neobsahují UV ochranu. Nabízíme ve třech variantách: Lesklý, saténový, matný.

Ideální do všech druhů interiérů 

Cena: 450 Kč/m2

 

LAKOVÁNÍ - ANTI UV LAK

 

 Tento anti UV lak je zvláště doporučován k ochraně práce, která by měla být vystavena ve venkovních prostorech. Je nepropustný, nežloutnoucí a filtruje ultrafialové paprsky. Údržba obrazů ošetřených anti UV lakem je velmi snadná a obraz je odolný vůči mechanickému poškození.

Ideální i do vlhčího prostředí a na přímé sluneční paprsky.


Cena: 650 Kč/m2

 

LESKLÝ AKRYLOVÝ GEL

Akrylové nežloutnoucí gely udržují stálou lesklost a slouží ke zvýšení objemu a transparentnosti obrazu.

Ideální pro nevšední zážitek, vypadá plasticky jakoby štětcem malovaný

                                                  Cena: 650 Kč/m2

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací