Co za kuchyňskou linku? Výběr vhodné motivu na plakátovací papír

 

Rádi byste oživili nebo doladili svoji kuchyni o něco zajímavého? Máme tu pro vás skvělé typy na úžasné tapety za kuchyňskou linku, které jí dodají ten správný šmrnc a vám výbornou chuť k jídlu, vytvoří veselou atmosféru plnou domácí pohody a i úsměvy na tváři. Jednoduchá varianta, vám prozradí, jak oživit starou kuchyň moderními trendy na tapetách jako je svěží ovoce, tajuplné město, abstraktní motivy, obrázky s jídlem a zrníčky kávy nebo svěží přírodou.

 

Tapety mají velmi jednoduchou instalaci - lepí se převážně na hladký povrch jako je sklo, dřevo plast, deska, ale nikoliv na omítku. Tapety do kuchyně jsou velmi praktické, dají se otírat, je možná laminace k větší odolnosti, zútulní vaší kuchyni, že ani pozvané návštěvě se nebude chtít odcházet. Fototapety v sobě ukrývají kouzlo domova a navodí i vůně připraveného čaje nebo kávy či květů. K výběru té správné tapety do vaší kuchyně vám pomůžou naši kolegové přes interiérový design a zvolí ten nejvhodnější obrázek.

 

  

 

 

MODERNÍ TAPETY

 

Fototapety se vytváří s dostupnou digitální technologií tisku, v dnešní době roste rozmanitost těchto tapet s fotografiemi. Umělci a návrháři čerpají širokou škálu desénů a motivů z několika zdrojů. Možné je vyrobit fototapety se snímky z vlastní fotografií,  tyto se těší rostoucí popularitě. Fototapety jsou vyrobeny na papírové bázi a jejich zpracování je sice o něco technologicky složitější. Je nutností dodržovat přiložený návod výrobce pro aplikaci fototapet.

 

 

VYTVOŘTE SI KRÁSNOU KUCHYŇ S TAPETOU

PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

 

Typ číslo 1. MODERNÍ KUCHYŇ

Moderní vzhled kuchyně vám dodají fototapety s jedinečnými vzory, které se budou skvěle chodit k vaší kuchyňské lince i jídelnímu stolu, a tím vaše domácí prostředí mnohem více zútulní. Vybírat můžete z nepřeberného množství vzorů, designů a barev – ovoce, město, abstrakce atd. Volte tapety, které jsou nejblíže vašim představám. Díky fototapetám si můžete svoji kuchyň vykouzlit do trendy moderního stylu.

 

 

 

 

Typ číslo 2. VILLAGE A VINTAGE KUCHYŇ

Pokud jste spíš oblíbenci tzv. „village a vintage“ kuchyně, volte jemnější motivy a desény, třeba přírodu, květiny – levandule, mák, struktury dřeva, ornamenty, „vintage“ obrázky – mapy, hodiny, noty, srdíčka, ilustrace, fotografie atd. Zajímavé motivy ve vaší kuchyni nastolí harmonickou atmosféru.

 

 

 

 Autor Pavla Janíčková /Lucie Kloučková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací