Vhodnost materiálů - vyberte si ten správný materiál pro tisk do Vašeho interiéru/exteriéru

 

Čerpáme ze zkušeností našich zákazníků. Vaše konečné rozhodnutí závisí jen na Vašem vkusu.

 

Pokud už víte, kde bude Váš obraz, fototapeta, samolepka či banner umístěn, stačí jen zvolit vhodný materiál, abychom maximálně využili životnost jak barev, tak i materiálu.

 

V místnosti se stabilní vlhkostí a denním světlem doporučujeme všechny materiály z naší nabídky, kterými jsou:

  • Plakát či tapeta
  • Fotopapír
  • Plátno
  • Samolepka interierová
  • Samolepka monomerická exteriérová (2letá)
  • Samolepka translucentní
  • Reklamní plachta na bannery

 

Pokud chcete lepit přímo na omítku, do místnosti se standardní vlhkostí se nejlépe hodí plakátovací papír. Přilepit ho můžete pomocí lepidla na tapety (doporučujeme gelové lepidlo). Plakátovací papír se výborně hodí i pro velkoformátový tisk. Můžete si tak nechat vytisknout tapetu z fotografie na celou stěnu. Vybobíme Vám fototapetu na míru. Více informací o instalaci fototapety.

 

Fotopapír pololesklý je ideální materiál pro rámování, např. do skleněného clip rámu. Vytiskněte si na fotopapír rodinnou fotografii i ve velkém formátu. Skvěle vynikne jako reprezentativní prvek v kanceláři, čekárnách a domácnostech.

 

Plátno je vysoce odolné a kvalitní. Pomocí vhodné povrchové úpravy můžeme zvýšit životnost tisku a barev. Jak napovídají jeho vlastnosti, spíše než vlhké prostředí, zdobí Vaše domovy a místa, kterými chcete reprezentovat.

Povrchové úpravy- anti UV lakem ošetřujeme obraz, který je vystaven slunečnímu záření. Lak matný, lak lesklý a saténový uzavírají povrch, obrazy tak lze otřít navlhčeným hadříkem. Akrylový gel pod určitým úhlem připomíná obraz plátno malované štětcem, kterým je gel pečlivě nanášen v silnější vrstvě. Evokuje pocit malby, dodává patinu, a můžete ho lehce otírat navlhčeným hadříkem. Rámované plátno na blind rámu skvěle dopln každý interier.

 

Samolepka interiérová své využití nalezne v provozech, ale můžeme ji použít i na instalaci na nábytek nebo do vlhkých prostředí, jako např. do kuchyně ( ideální za kuchyňskou linku)

 

Samolepka polymerická exteriérová 2letá je vysoce odolná samolepka pro venkovní použití. Na samolepkách nejvíce vyniknou barvy, kontrasty. Zákazníci ji mohou instalovat na výlohy zvenku, mobilní stánky s občerstvením, ...

 

Samolepka translucentní je vhodná do tmavých prostor, kde nasvícená navodí příjemnou atmosféru. Nejčastěji se s ní setkáváme na lightboxech a jiných poutavých světelných reklamách.

 

Reklamní banner (reklamní plachta) - jak už napovídá jeho název, nejčastěji ho vídáme jako venkovní reklamu. Dá se použít i jako vnitřní nebo venkovní billboard, na reklamních nebo sportovních akcích, na veletrzích. Materiál je vysoce odolný. Nevadí mu déšť, sníh, vítr, ani přímé sluneční záření. Můžete jej objednat v několika variantách. Řezaný, se zakládanými okraji, nebo se zakládanými okraji s oky k jeho uchycení.

 

 

Další rady a tipy:

Inspirujte se našimi návody na instalace pro jednotlivé materiály.

Co byste měli vědět, než objednáte tisk

Více o materiálech a jejich složení

 

 

             

 

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací