Vliesové tapety- canvas, stucco a hladký, plakátovací papír

 

Přání našich zákazníků nás opět inspirovalo rozšířit náš sortiment o prvotřídní a kvalitní materiály, které jsou také velmi praktické. Vliesová tapeta vznikla v laboratořích spojením netkané textilie s plastovým povrchem, který je velmi odolný. 

Plastový povrch je samozřejmě je přizpůsoben vnějším nepříznivým vlivům jako je UV záření, doteky zašpinění rukou, kouři a dalšímu znečištění způsobené běžným provozem.

 

Pojďme si představit nové přírůstky do naší papírové rodiny.

 

 

 

Vliesová tapeta hladká mat

 

Standardní vliesová tapeta pro nejširší využití do domácností, obchodů i kanceláří. Vliesová tapeta je pevný a snadno instalovatelný materiál. Přední strana je chráněna plastovým povrchem. Druhá strana je pokryta netkanou textilií. Tato hladká varianta vliesové tapety je dnes nejběžnějším a nejoblíbenějším motivem mezi našimi zákazníky. Hedvábný povrch tištěný motiv zjemní a zmatní.

 

Gramáž 150 g/m2

 

Vliesová tapeta Canvas

 

Velmi oblíbená strukturovaná tapeta s texturou plátna představuje kompromis mezi plátnem a klasickou tapetou. Na přední straně je ošetřena plastovým povrchem, z druhé strany netkanou textilií. Právě plastový povrch umožňuje omývání i mýdlovou vodou a tapeta se stává na dlouhou dobu krásným společníkem našich domovů. Netkaná textilie naopak přispívá ke snadné instalaci na lepidlo, které je aplikováno přímo na zeď. Pro svůj luxusní vzhled ji nejčastěji používají zahraniční společnosti, hotely, reklamní společnosti, salony. Struktura plátna zdůrazní barvy, oproti klasické hladké tapetě je více poddajná.

 

Gramáž 350 g/m2

 

Vliesová tapeta Stucco

 

Klasický design běžné tapety jak jej známe z dob minulých. Jemná krupičková textura má všestranné využití. Zákazníci ji nejčastěji využívají do svých provozen nebo do technických prostor pro její odolnost. Ovšem své využití si najde i v dalších interierech. Jelikož je zadní strana z netkané textilie, snadno se instaluje. Přední strana opatřena plastovým povrchem umožňuje omytí mokrým hadrem.

 

Gramáž 350 g/m2

 

 

Další materiál plakátovací papír

Citylight 150g - Materiál pro výrobu tapet a plakátů je bílý, pololesklý, používá se běžně v interierech. Jedná o jedinečný bezdřevý papír, má vysoký jas a z toho důvodu je výsledný tisk přesný, kontrastní. Běžně se používá pro potisk tapet, plakátů ( posterů) do kanceláří, domácností, vitrín obchodních domů a dalších interiérů.

 

Nejsem tapetář a u nás doma je šrumec

 

Jaké výhody vlastně představuje vliesová tapeta oproti ostatním materiálům? Proč právě to a nic jiného?

 

 

 100 % ODOLNOST

  • všudypřítomné dětské ručičky, pejskové, ale i naše nepozornost. To vše je běžná součást našeho života. Nejsme díkybohu sterilní. A stává se, že se o své stěny opíráme, házíme po nich jídlo nebo do nich kopneme. Vliesovou tapetu stačí omýt mýdlovou vodou.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Tapetové lepidlo v dobré míře nanášíme přímo na zeď. Tapetu můžeme po nanesení i hýbat, uhlazovat, dorovnávat. Je zde více času, než se zcela přichytne a proto můžeme déle své dílo zdokonalovat.

 

ZAKRYTÍ NEDOSTATKŮ

Ať už se rozhodneme pro tapetu z důvodu estetického nebo jen proto, že máme ošklivou zeď. Tapeta zakryje mnohé. Škrábance na zdi, nehluboké rýhy, odloupnutou omítku. Ve vytížených provozech, jako např. šatny, kuchyně, sem tam nějaké barevné skvrny a šmouhy barevná tapeta s přírodním motivem lépe schová než jednobarevná omítková zeď, nemyslíte?

 

 

Ještě jsme Vás nepřesvědčili o tomto skvělém materiálu? Možná potřebujete jiný: Materiály a jejich složení

 

Poradíme Vám  i na co si dávat pozor při výběru tištěných dekorací nebo s instalací tapet.

 

Autor: Lucie Kloučková

 

 

  •  

 

 

 

 

 

 

 

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací