Konec léta, jak využít fotografie z dovolené?

Podzim brzy zaklepe na dveře a vám začíná být pomalu smutno po krásném počasí, co lákalo ven na výlety, za poznávání zajímavých míst nebo na projížďku na kole, příjemné procházky nebo i na horskou turistiku? Za chvilku budou letní paprsky pryč, které probouzely úsměv na tváři a spokojenost na dovolené, a vystřídá je sychravé počasí s přicházejícím podzimem.

 

 

Taky se zamýšlíte, jak si opět navodit tu skvělou a bestarostnou náladu, jakou jste měli na dovolené u moře nebo ten skvělý pocit při těžkém zdolávání hory nebo radost dětí na chalupě u své babičky a dědy nebo na poznávacím víkendu v zahraničí? 

 

 

Fotografie ze zážitků z dovolené, dětských prázdnin i cestování vás můžou zahřát po celý rok. Stále, ale nevíte, jak je využít? Print-Pix.eu nabízí profesionální tisk s vysokou kvalitou fotografií v různých formátech a na různý materiál za velmi nízké ceny. Svůj domov, kancelář si můžete zpříjemnit originálními obrazy na plátno, fototapetami, samolepkami nebo si je můžete uchovat ve formě fotografií do svého alba, ke kterému se můžete kdykoliv vracet  v myšlenkách a zároveň se přesunout na místa nebo hezké okamžiky, které jste zažili.

 

 

Máte zájem o vyvolání vlastních fotografií?

Prvním krokem je vaše registrace na Print-Pix.eu, poté nahrajte všechny své fotografie, které si chcete nechat vyvolat. Pro lepší přehlednost  můžete řadit fotografie do složek.

 

 

Pokračujte v objednávce, kde si vyberete požadovaný formát fotografií k tisku. Vybrat si můžete z různých velikostí, největší velikost fotografie je 20x30 cm a nejmenší 9x13, po vybrání se vám zároveň zobrazí cena za 1ks. Maximální velikost nahrávané fotografie je 10 MB. Maximální velikost všech najednou nahrávaných fotografií je 400MB.

 

 

Své fotografie můžete nahrát nejen ze své složky z počítače, ale i z mobilního telefonu nebo tabletu, stačí si stáhnout potřebnou aplikaci pro Android nebo iOS a své fotky si nechat přes Print-Pix.eu vyvolat.

 

 

Po vyvolání vám přijdou kvalitně vyvolané fotografie, ze kterých si můžete vytvořit vzpomínkové album nebo foto-rámečeky, které Vám vydrží a navodí opět tu letní kouzelnou atmosféru z príma dovolené, ze zážitků z cestování nebo z vašich nezapomenutelných okamžiků!

 

autor: Pavla Janíčková

 

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací