Tiskneme originální fototapety na míru
papírové i vliesové

Originální foto tapeta s motivem krajiny přes celý pokoj? Tapeta s dětskými motivy do pokojíčku? Stylová fototapeta New Yorku, Londýna nebo Paříže? Ano přesně takové tapety vyrábíme na míru a máme přes 50 milionů motivů. Vyberte si originální nebo klasický motiv a nechte si vytisknout tapetu přesně dle požadovaných rozměrů.

Nejprodávanější motivy

Jak vypadá profesionální fototapeta na míru?

Velikost přesně na míruVytiskneme Vám fototapetu přesně na centimetry, ať už je široká 2 metry, nebo přes celý pokoj.

Vliesové tapety i se strukturouU vliesových tapet nabízíme volbu strukturovaného povrchu. Strukturované tapety mají originální vzhled. Nabízíme Hladkou tapetu, Canvas dekor, nebo Stucco dekor.

Kvalitní lepidloK fototapetám Vám dodáme rovnou i kvalitní ozkoušené lepidlo.

Volba materiálu - papír, vliesVyrábíme lehké tapety tištěné na plakátovacím papíru (Citylight 150g), ale i velmi oblíbené pevné vliesové tapety s ochrannou vrstvou na přední straně.

Vše pro snadnou instalaci - pásy a překladyPro snadnější instalaci se vytištěné fototapety řežou na pásy. Šířku pásu si můžete zvolit sami. Pro profesionální vzhled je vhodné při lepení jednotlivých pásů dělat překlady. Velikost těchto překladů si u nás volíte taktéž sami. Nalepená fototapeta je tak připravená přesně dle Vašich požadavků.

Několik tipů před výběrem motivu fototapety?

Vhodný motiv a sladění barev

Volba motivu a barvy foto tapety záleží pouze na Vašem vkusu. Víte ale, jaké barvy se hodí do obývacích místností, jaké do pracoven, jakou atmosféru barvy navozují a že například tmavé barvy zmenšují prostor? Nabízíme Vám ale pár rad, které si můžete přečíst v článcích výběr vhodné barvy do interiéru a vhodné motivy tapet a obrazů do interiérů.

Je lepší obraz, fototapeta, plakát, nebo samolepka?

Fototapety jsou úžasnou volbou, a správně zvolený motiv dodá Vašemu interiéru jejinečný vzhled. Nezapomeňte ale, že tiskneme i obrazy na míru, interiérové i exteriérové samolepky, které jsou vhodné například do kuchyně za linku nebo do koupelen, ale i plakáty na míru, které se dají vložit do clip rámů nebo nalepit na stěnu a působí velmi elegantně. Více informací naleznete v článku rady, jaký materiál zvolit do Vašeho interiéru či exteriéru.

Kvalitní lepidlo a správné lepení je základem trvanlivosti fototapet

Aby byl vzhled tapety stále jedinečný, neodlupovala se nebo neodpadávaly jednotlivé pásy, je důležité zvolit pro instalaci správné lepidlo, které má správnou přilnavost, konzistenci a po vytvrdnutí požadovanou pevnost, která udrží jak lehké papírové, tak i těžší vliesové tapety. Doporučujeme použít a k vytištěným fototapetám i dodáváme ozkoušené kvalitní lepidlo Metylan.

Nezapomeňte také, že správná instalace je základem dobrého vzhledu fototapety. Při nesprávné manipulaci nebo instalaci se může vytištěná foto tapeta nenávratně poškodit. Přečtěte si pár základních rad pro instalaci fototapet. Pokud si nejste jisti, přizvěte si odborníka, který Vám fototapetu nalepí.

Metylan liquid
 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací