Fototapety na zeď palmy a pláž

Vyberte si motiv obrazu, kliknutím na obrázek se dostanete do kalkulátoru, kde si zvolíte rozměry obrazu, povrchovou úpravu a další parametry.
vyhledat jiné motivy, upravit parametry vyhledávání

na stránku  
Náhledy
Po najetí myší na obrázek se zobrazí větší náhled
Rolování
Při přechodu na další stránku vyhledaných fotek přeroluje stránku nahoru na první fotku
Zobrazeno 1 - 40 z 20 787

Tiskneme Fototapety na zeď palmy a pláž na míru

Obraz, tapeta či samolepka?
V naší nabídce naleznete materiály do všech interierů nejen jako dekoraci, ale i jako funkční prvek, který podpoří Vaše podnikání a Vaši hosté se u Vás budou cítit pohodlně a příjemně. Exotická tapeta- Pláž s palmami skvěle ladí do moderního interieru a je krásnou dekorací do vašeho pokoje
Vliesové tapety jsou vhodné pro velkoformátový tisk a instalaci přímo na zeď. Nabízíme je v dekoru vlies canvas a vlies hladký. Vlies je velmi kvalitní a pevný materiál, při správné instalaci zdobí Vaši stěnu řadu let.
Plátno je luxusní materiál, který Vám rádi napneme na dřevěný rám a připravíme rovnou k pověšení na zeď. Plátno doporučujeme ošetřit povrchovými laky či gely, což prodlouží jeho životnost. V naší nabídce naleznete lak lesklý, matný, velmi oblíbený saténový, anti UV lak a akrylový gel.
Samolepky z naší nabídky jsou vhodné do interiéru či exteriéru. Pro zvýšenou odolnost Vám si ji u nás můžete nechat zalaminovat a poslouží tak trochu i netradičně třeba za kuchyňskou linku.
Velmi moderní tapeta písečné pláže na opuštěném ostrově přináší teplo a ráj do Vašeho domova. Podívejte se na další romantické tapety jako jsou Fototapeta ostrov moře nebo Tapeta pobřeží měst.

Chcete předlohu tisku obrazu upravit?

Provádíme veškeré grafické práce, zapracujeme fotku i celou kompozici plakátu, obrazu, fototapety s tématem moře palmy dle Vašich představ. Zavolejte nám, nebo při objednávce tisku uveďte Vaše požadavky do poznámky.

Visa Master Card Pay Pal Super Cash GE Money Bank Sazka Česká pošta Raiffaisenbank Fio Banka Tatra Banka Sberbank Česká spořitelna PayU Komerční banka mBank Mobito ČSOB Era, Poštovní spořitelna
 
 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací