Tisk obrazu, plakátu, fototapety
mladý šťastný pár kuchař v kuchyni s kuchařce #1010289

Posuňte obrázek myší na požadované místo

Podobné obrazy, tapety, plakáty

Detaily fotografie optik lékař žena s brýlemi a eye chart

Detaily fotografie atraktivní brunetka psaní vánoční přání

Detaily fotografie Černé fitness žena hravý závaží vykonávat

Detaily fotografie senior profesionální architekt and male hold

Vytiskneme Vám plakát, obraz na plátně natažený na blind rámu, fototapetu, nebo interiérovou samolepku na zeď z fotografie mladý šťastný pár kuchař v kuchyni s kuchařce, kterou pořídil autor CandyBox-Images. Plakát, obraz, samolepku na zeď, papírovou foto tapetu nebo vliesovou fototapetu Vám vyrobíme a odešleme kurýrní službou přímo na Vaši adresu. Vyberte si vlastní motiv i rozměr. Konfigurátor na pravé straně Vás provede objednávkou interiérové dekorace na míru.

Fotopapír

Plakát/ Tapeta

Plátno

Rámovaný obraz

Samolepka

Banner

Klíčová slova Young happy couple cook in kitchen with cookbook

Pomocí Zoom funkce můžete vytisknout pouze tu část fotografie, kterou chcete. Zvětšený obraz můžete v levém náhledu chytit levým tlačítkem myši a posunout na požadované místo.

INFO: Kvalita ilustračního náhledu vlevo je po zoomování nízká a neodpovídá výslednému kvalitnímu tisku.
U velkoplošného tisku tapety nebo samolepky máte možnost vybrat šířku překladů jednotlivých pásů tapety, pro usnadnění lepení na zeď.
Pokud kliknete na číslo počtu pásů, automaticky se Vám spočte šířka tak, aby byly všechny pásy stejné (případně zvětšené o přesah).
Visa Master Card Pay Pal Super Cash GE Money Bank Sazka Česká pošta Raiffaisenbank Fio Banka Tatra Banka Sberbank Česká spořitelna PayU Komerční banka mBank Mobito ČSOB Era, Poštovní spořitelna
 
 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
"; "; ";