Tisk obrazu, plakátu, fototapety
na téma vánoce sníh scéna ukazuje sněhuláka #1041760

Posuňte obrázek myší na požadované místo

Podobné obrazy, tapety, plakáty

Detaily fotografie šálek kávy s fazolemi na staré stupnice bilance

Detaily fotografie hltal krevní skočec klíštěte ixodes ricinus jednoho druhu klíštěte hardbodied proti bílému pozadí

Detaily fotografie chianti vinice krajina toskánsko itálie

Detaily fotografie špinavý talíř na bílém talíři

Na míru Vám vyrobíme moderní dekoraci na Vaši stěnu s motivem na téma vánoce sníh scéna ukazuje sněhuláka od autora pitrs10. Úchvatná vliesová tapeta, luxusní obraz či stylový plakát dodají Vaší místnosti styl a budete se v něm cítit skvěle. Naši poradci Vám rádi pomohou s výběrem jak motivu, tak i materiálu, který se nejvíce hodí do Vašeho interiéru. Velikost, motiv a způsob provedení je jen na Vás. Konfigurátor na pravé straně Vás provede objednávkou interiérové dekorace.

Fotopapír

Plakát/ Tapeta

Plátno

Rámovaný obraz

Samolepka

Banner

Klíčová slova a christmas themed snow scene showing snowman

Pomocí Zoom funkce můžete vytisknout pouze tu část fotografie, kterou chcete. Zvětšený obraz můžete v levém náhledu chytit levým tlačítkem myši a posunout na požadované místo.

INFO: Kvalita ilustračního náhledu vlevo je po zoomování nízká a neodpovídá výslednému kvalitnímu tisku.
U velkoplošného tisku tapety nebo samolepky máte možnost vybrat šířku překladů jednotlivých pásů tapety, pro usnadnění lepení na zeď.
Pokud kliknete na číslo počtu pásů, automaticky se Vám spočte šířka tak, aby byly všechny pásy stejné (případně zvětšené o přesah).
Visa Master Card Pay Pal Super Cash GE Money Bank Sazka Česká pošta Raiffaisenbank Fio Banka Tatra Banka Sberbank Česká spořitelna PayU Komerční banka mBank Mobito ČSOB Era, Poštovní spořitelna
 
 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací
"; "; ";