Vyrábíme obrazy na míru

Prodáváme profesionální obrazy na tištěné na plátno, natažené na rámu.
Vyberte si z více než 50 milionů motivů a oživte Váš byt, dům nebo kancelář originálním obrazem, který nemá nikdo jiný.

Nejprodávanější motivy obrazů

Co je to profesionální obraz na míru?

Libovolná velikostVelikost plátna i rámu je pouze na Vás, tiskneme obrazy od 30 do 220cm.

Ochranná povrchová úpravaKvalitní obrazy, které nevyblednou a vypadají profesionálně, mají povrchovou úpravu. My obrazy lakujeme nebo gelujeme profesionálními přípravky, které dodají matný, lesklý, nebo saténový vzhled a které jsou odolné vůči UV záření.

Kvalitní materiálTiskneme na luxusní precizní plátno, canvas 383 micronů. Jeho jemná sturktura dodá obrazu ten jedinečný vzhled.

Výběr z milionů motivůNabízíme Vám více než 50 milionů motivů, klasických i netradičních. Volba je pouze na Vás. Tiskneme i obrazy z Vašich vlastních fotografií. Pošlete nám dostatečně kvalitní fotografii a vyrobíme Vám obraz, který je ideální jako dárek.

Volba potisku hranMůžete si vybrat, zda chcete hrany potisknout, nebo je nechat bílé.

Precizní natažení na blind rámyVáš obraz je pevně a profesionálně natažen na blind rám, který není vidět a neruší celkový dojem obrazu.

Několik tipů před výběrem obrazu?

Sladění barev v místnosti

Přečtěte si článek o výběru vhodných barev do interiérů vašeho bytu, domu či kanceláře. Poradíme Vám, jaké barvy obrazů volit do obývacího pokoje, do ložnice, jaký obrázek vybrat do pokojíčku, kuchyně nebo i koupelny. Poradíme Vám, že třeba do Ložnice je vhodné volit jemné odstíny nikoliv výrazné. Že v obývacím pokoji je vhodná volba teplé a světlé barvy. Jsou to pouze rady, samozřejmě volba motivu tištěného obrazu závisí pouze a jen na Vašem vkusu.

Jaký zvolit motiv?

Neutrální motiv vypadá velmi decentně jako malý obrázek - doplněk Vaší místnosti, ale i jako velký obraz - dominantní prvek, který navodí příjemnou atmosféru. Volte správnou světlost tištěného obrazu. Tmavé obrazy jsou moderní a intimní, ale v malých nebo tmavých prostorech opticky ještě více ztmaví nebo zmenší místnost. Dejte si pozor i na makro obrázky, makro v decentních rozměrech je úchvatné, ale velký obraz s makro motivem může být nelogický nebo i vyděsit. Přečtěte si článek o vhodnosti motivů a barev obrazů.

Je lepší obraz, fototapeta, plakát, nebo samolepka?

Obrazy jsou úžasnou volbou, projasní Váš interiér a dodají mu jejinečný vzhled. Nezapomeňte ale, že tiskneme i velkoplošné fototapety na míru, interiérové i exteriérové samolepky, které jsou vhodné například do kuchyně za linku nebo do koupelen, ale i plakáty na míru, které se dají vložit do clip rámů nebo nalepit na stěnu a působí velmi elegantně. Více informací naleznete v článku rady, jaký materiál zvolit do Vašeho interiéru či exteriéru.

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací