PrintPix - kvalitní tisk na míru

Portál Printpix pro tisk je česká služba od české firmy, která je součástí fotobanky Fotky&Foto. Fotobanka Fotky&Foto Vám poskytuje kvalitní služby v oblasti fotografie a videa již od roku 2007. Webová stránka PrintPix jako taková, se od fotobanky oddělila v roce 2014 a od té doby funguje samostatně.

Nabízíme Vám kvalitní tisk obrazů, plakátů fototapet a samolepek na míru za velice příznivé ceny. Vyberte si jeden z našich více než 30 000 000 motivů, nebo si nechte vytisknout vlastní fotografie. Oživte svůj domov, kancelář nebo provozovnu originální tapetou, obrazem nebo plakátem. K dispozici jsou Vám naši grafici, kteří předlohu upraví dle Vašich přání.

Našim cílem je vždy spokojený zákazník. K jednotlivým zakázkám a přáním klientů přistupujeme vždy individuálně a svědomitě. Také proto máte k dispozici naši zákaznickou podporu on-line na webu i na telefonu. Naše asistentky Vám vždy rády poradí s výběrem i instalací.

Tým portálu PrintPix a fotobanky Fotky&Foto

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací