Partneři fotobanky Fotky&Foto

Formulář pro umístění Vašeho odkazu k nám

Adresa, kde se nachází náš odkaz

Adresa Vašich stránek

Název Vašich stránek

Popis Vašich stránek

Váš e-mail

HTML kód Vašeho odkazu

Poznámky

Formulář vyplňujte prosím až v okamžiku, kdy bude náš odkaz umístěn na Vašich stránkách. Děkujeme.

V této sekci zobrazujeme odkazy na partnerské stránky firem, se ktrerými spolupracujeme, a také různé zajímavé nebo užitečné odkazy.

Máte zajímavé webové stránky které by mohly oslovit naše zákazníky? Nebo jste naším zákazníkem a chcete vložit na naše stránky Váš odkaz? Je to samozřejmě možné s podmínkou umístění našeho odkazu na Vaše stránky. Umístěte kód našeho odkazu (pod tímto textem) do svých stránek a vyplňte následující formulář. Po odsouhlasení našimi administrátory bude Váš odkaz umístěn zde, na straně partnerů fotobanky Fotky&Foto. Zveřejňujeme pouze odkazy našich partnerů a tématicky příbuzné nebo zvlášť zajímavé a pro naše zákazníky přínosné odkazy. Každý odkaz podléha kontrole a ponecháváme si právo odkaz nezveřejnit.

Zdrojový html kód k umístění na Vaše stránky

<A HREF="https://fotky-foto.cz/" TITLE="Fotobanka Fotky&Foto - nejlevnější fotografie s licencí"><B>Fotobanka Fotky&Foto</B></A><BR>Legální fotky s licencí pro Vaše komercní potreby za super ceny! Fotobanka Fotky&Foto - obrázky, fotografie, fotky, ilustrace, vektorová grafika z celého sveta a také free fotky, fotky zdarma. Zaregistrujte se zdarma a kupujte levné fotky.

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací