Tiskneme plakáty na míru

Tiskneme klasické i originální plakáty, které vyzdobí Váš interiér. Plakáty na zeď, na dveře, na skříně i jinam do interiéru.
Vybírejte z více než 50 milionů motivů.

Nejprodávanější motivy plakátů

Co je to plakát na míru?

Libovolná velikostTiskneme malé i velké plakáty. Velikost si můžete zvolit s přesností na milimetry.

Kvalitní materiálTiskneme na plakátovací papír Citylight (150g), nebo kvalitní fotografie vhodné k zasklení nebo do clip rámů tiskneme na Fotopapír (220g).

Výběr z milionů motivůNabízíme Vám více než 50 milionů motivů, klasických i netradičních. Oblíbené jsou plakáty koníčků ze všech možných oblastí.

Plakáty z vlastních fotografiíTiskneme i plakáty z Vašich vlastních fotografií. Pošlete nám dostatečně kvalitní fotografii vytiskneme Vám plakát, vhodný i jako dárek.

Vhodné k instalaci na různé povrchyPlakáty lze lepit na zeď tapetovým lepidlem, ale také na skříně, dveře, sklo nebo jiné materiály.

Několik tipů před výběrem plakátu?

Jaký zvolit motiv?

U plakátů se meze nekladou. Popusťte svou fantazii a zvolte si klasický nebo netradiční, výstřední motiv. Oblíbené jsou plakáty koníčků, sportovní plakáty, dětské plakáty na skříně nebo dveře, ale i profesionální plakáty do kanceláří, provozoven nebo pracoven. Tiskneme profesionální plakáty nejen do bytů a domů, ale i do výloh, vitrín, do kadeřnictví, obchodů, specializovaných prodejen, plakáty jídla, přírody, zimní i letní plaktáy, ale i plakáty předmětů. Vystupte z řady a vyzdobte si Váš prostor originálním plakátem na míru. Vytiskneme Vám i plakát nebo velkoplošnou fotku z jakékoliv Vaší fotografie. Zasklená velká fotografie Vaší rodiny je ideálním dárkem.

Na jaký materiál tiskneme?

Plakáty tiskneme na Citylight (150g) plakátovací papír. Jedná se o bezdřevný plakátovací papír s vysokým leskem, který je vhodný do jakéhokoliv interiéru. Plakáty je možné vytisknout i na fotopapír, který je pevný, velmi kvalitní a hodí se například do clip rámů nebo je vhodný pro zasklení.

Je lepší obraz, fototapeta, plakát, nebo samolepka?

Nezapomeňte, že tiskneme i obrazy na míru na plátně natažené na blind rámech, velkoplošné fototapety na míru, dále velkoplošné interiérové i exteriérové a translucentní samolepky, které jsou vhodné například do kuchyně za linku nebo do koupelen. Přečtěte si o všech našich materiálech na stránce jaký materiál zvolit? Obraz, fototapetu, plakát či samolepku?

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací