Designové interiérové i exteriérové samolepky na míru

Originální interiérové velkoplošné samolepky, perfektní dekorace do Vašeho bytu i provozovny. Ideální jako samolepící dekorace za kuchyňskou linku, oživí Vaše interiérové dveře nebo skříň. Vhodné jako i polepy na stěny a zdi. Objednejte si velkoplošnou tištěnou samolepku na míru a dodejte Vašemu interiéru originální vzhled. Vhodné i do provozoven, do výloh, jako potisk reklamních ploch nebo stánků, či jako upoutávky na eventy. Tiskneme také exteriérové a translucentní samolepky. Vybírejte z více než 50 milionů motivů samolepek.

Nejprodávanější motivy

Profesionální samolepící dekorace na míru

Vyberte si libovolný motivNabízíme více než 50 milionů různých motivů. Od klasických po unikátní netradiční. Můžeme vytisknout i samolepicí dekoraci z Vaší vlastní fotografie.

Mnoho možností použitíNabízíme samolepky s rozličnými možnostmi instalace. Samolepky na skříně, na zdi, do kuchyní, do kanceláří, do provozů se zvýšenou vlhkostí, ale i exteriérové samolepicí potisky stánků, výloh, atd...

Velikost přesně na míruVytiskneme samolepku s přesností na milimetry, aby seděla přesně do Vašeho prostoru.

Nabízíme různé materiályMůžete si zvolit materiál samolepicí dekorace. Nabízíme interiérové i exteriérové samolepky, které lze lepit na hladké plochy, ale i přímo na zeď.

Jaké druhy samolepek nabízíme?

PVC monomerická samolepka

Klasická samolepka se širokými možnostmi použití. Je voděodolná, vhodná pro kašírování. Vhodná pro lepení na odmaštěné, čisté, rovné plochy. Životnost v interiéru minimálně 3 roky, v exteriéru cca 2 roky. Často si u nás objednáváte samolepky např. na dveře, nábytek, do kuchyní či jako dekorace do vašich obchodů, jako propagační samolepky na prodejní stánky. Vhodné i pro lepení na PVC desky.

Interiérová samolepka - na zeď

Bílá matná zpevněná samolepka 150µm - samolepka vhodná pro lepení na zeď, štuky a omítky, na krátkodobé použití, životnost cca 1 rok. Objednáváte u nás interiérové samolepky na zeď především pro Vaše akce a eventy.

Samolepka exterierová - na zeď

Bílá lesklá měkčená samolepka 55µm na cihlové zdi a omítky - Vysoceodolná samolepka vhodná pro instalace v exterierech, je plně voděodolná. Vyrábíme samolepky pro Vaše obchody, prodejní stánky, ale i jako polepy zdí a omítek pro venkovní použití na budovy.

Translucentní samolepka

Polypropylenová folie bez obsahu PVC a solventních rozpouštědel 60 µm - translucentní samolepku/folii vídáme na lightboxech, je využína pro světelnou reklamu. Životnost cca 1 rok. Ovšem při zvolení vhodného motivu skvěle navodí v tmavé místnoti pocit denního světla.

 
Oblíbené (0)
Velmi neradi Vás otravujeme, ale musíme Vás informovat, že tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte. Více informací